Неділя, 23 вересня 2018 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 20.05.2016 16:48

Одне з головних завдань Уряду - створення сприятливих умов для розвитку бізнесу. Маємо створити такі умови, щоби бізнес був здатен до власного розвитку.-- Володимир Гройсман
Володимир Гройсман інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
В Україні буде вдосконалено процес державної реєстрації сортів рослин В Україні буде вдосконалено процес державної реєстрації сортів рослин
21.09.2018 16:18
19 вересня на засіданні Кабінету Міністрів України було схвалено три постанови, метою яких є врегулювання та покращення процедури набуття прав на сорти рослин. Реалізація постанов дозволить створити відкриту та прозору систему реєстрації сортів рослин, що своєю чергою забезпечить аграріїв кращими досягненнями вітчизняної та іноземної селекції.
коментарів: 0
читати далі →
Щодо законопроекту №7373 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів” Щодо законопроекту №7373 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів”
21.09.2018 16:15
18 вересня 2018 року Верховна Рада України прийняла у першому читанні за основу законопроект №7373 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів”.
коментарів: 0
читати далі →
Мінекономрозвитку жорсткіше перевірятиме туроператорів Мінекономрозвитку жорсткіше перевірятиме туроператорів
20.09.2018 11:41
19 вересня Уряд підтримав ініційовані Мінекономрозвитку рішення, спрямовані на вдосконалення системи державного контролю над здійсненням туроператорської діяльності в Україні.
коментарів: 0
читати далі →
Чому в Україні досі немає касових апаратів у смартфонах? Чому в Україні досі немає касових апаратів у смартфонах?
20.09.2018 11:38
Касові апарати у смартфонах, електронні чеки та реєстрація РРО всього за день. Цих новацій та спрощення процедур у сфері розрахунково-касових операцій 100 тис. підприємців чекають вже давно. Проте жодна з ініціатив, ухвалених декілька місяців тому, так і не запрацювала.
коментарів: 0
читати далі →
Круглий стіл «Перешкоди офіційного працевлаштування та ведення індивідуального бізнесу в Україні» Круглий стіл «Перешкоди офіційного працевлаштування та ведення індивідуального бізнесу в Україні»
19.09.2018 11:50
21 вересня о 15:00 відбудеться круглий стіл на тему «Перешкоди офіційного працевлаштування та ведення індивідуального бізнесу в Україні» за участі представників Міністерства фінансів, Мінекономрозвитку, народних депутатів, представників бізнесу та експертів
коментарів: 0
читати далі →
Парламент прийняв закон Парламент прийняв закон "маски-шоу стоп"-2
19.09.2018 10:19
Верховна рада схвалила в першому читанні за основу та в цілому урядовий законопроект №8490 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення забезпечення дотримання прав учасників кримінального судочинства та інших осіб правоохоронними органами при здійсненні досудового розслідування".
коментарів: 0
читати далі →
ВР планує посилити захист бізнесу від неправомірних дій дозвільних органів ВР планує посилити захист бізнесу від неправомірних дій дозвільних органів
19.09.2018 10:18
Верховна рада прийняла у першому читанні за основу законопроект №7373 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб'єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів".
коментарів: 0
читати далі →
В Україні дозволять купівлю валюти онлайн (інфографіка) В Україні дозволять купівлю валюти онлайн (інфографіка)
18.09.2018 11:37
Національний банк оприлюднив проект структури валютного регулювання, яке набуде чинності 7 лютого 2019 року разом з введенням в дію закону “Про валюту та валютні операції”.
коментарів: 0
читати далі →
Малий бізнес виступає проти нових обмежень в торгівлі Малий бізнес виступає проти нових обмежень в торгівлі
18.09.2018 11:27
18 вересня 2018 р. громадська спілка «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ) заявила про ігнорування владою позиції представників малого бізнесу під час підготовки законопроектів 4030а та 4030а-1, які включено до сесійного розгляду Верховною Радою на поточному тижні. Нагадаємо, що ще у лютому 2017 року спілка направила звернення більше ніж 11 000 підприємців на ім’я Голови Верховної Ради та головам Комітетів Верховної Ради, Прем’єр-Міністру та Президенту України, про недопущення нових заборон в роздрібній торгівлі.
коментарів: 0
читати далі →
ГРОМАДСЬКІСТЬ ЗАКЛИКАЄ ВЕРХОВНУ РАДУ ПРИЙНЯТИ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПОСАДОВИХ ОСІБ ДОЗВІЛЬНИХ ОРГАНІВ ГРОМАДСЬКІСТЬ ЗАКЛИКАЄ ВЕРХОВНУ РАДУ ПРИЙНЯТИ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПОСАДОВИХ ОСІБ ДОЗВІЛЬНИХ ОРГАНІВ
18.09.2018 11:20
В порядок денний Верховної Ради 18 вересня внесений законопроект про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів. Цей документ є результатом ретельного опрацювання проблематики експертами Реанімаційного Пакету Реформ і представниками підприємницьких об’єднань за участі фахівців Міністерства економічного розвитку та торгівлі, а також Державної регуляторної служби України, на які покладено повноваження формування й реалізації державної політики у цій сфері.
коментарів: 0
читати далі →
1 2 3 4 5 520
НАШІ ПАРТНЕРИ