Неділя, 18 березня 2018 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 20.05.2016 16:48

Одне з головних завдань Уряду - створення сприятливих умов для розвитку бізнесу. Маємо створити такі умови, щоби бізнес був здатен до власного розвитку.-- Володимир Гройсман
Володимир Гройсман інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
Хто працюватиме в Україні через 10 років? Хто працюватиме в Україні через 10 років?
16.03.2018 11:11
Конфедерація роботодавців України та Міністерство соціальної політики України запрошують представників засобів масової інформації на обговорення важливої теми трудової еміграції у форматі круглого столу - “Майбутнє ринку праці в Україні”. Публічний пошук шляхів подолання кризового явища у трудовій сфері країни проходитиме за підтримки Інституту професійних кваліфікацій.
коментарів: 0
читати далі →
Уряд схвалив відміну пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту Уряд схвалив відміну пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту
16.03.2018 11:08
Кабінет Міністрів України схвалив законопроект №6540 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні, який пропонує повну відміну пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.
коментарів: 0
читати далі →
Депутати пропонують зменшити податкове навантаження на зарплату Депутати пропонують зменшити податкове навантаження на зарплату
16.03.2018 11:05
У Парламенті зареєстровано законопроект № 8109 про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання податкової відповідальності громадян.
коментарів: 0
читати далі →
Податківці пояснили, чи включаються до доходу єдинника отримані гранти Податківці пояснили, чи включаються до доходу єдинника отримані гранти
15.03.2018 13:47
Чи включається до доходу юридичної особи платника єдиного податку третьої групи сума коштів, отримана нею у вигляді гранту. На це запитання надали відповід податківці у категорії 108.05 «ЗІР».
коментарів: 0
читати далі →
Урядовий комітет під головуванням Степана Кубіва доручив внести майнінг до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД) Урядовий комітет під головуванням Степана Кубіва доручив внести майнінг до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД)
15.03.2018 12:34
Сьогодні, 15 березня, Урядовий комітет під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва доручив низці державних органів напрацювати необхідні документи, щоб внести діяльність з майнінгу до Національного класифікатора “Класифікація видів економічної діяльності” (КВЕД) з подальшим напрацюванням Концепції про створення сприятливих умов для майнінгу в Україні.
коментарів: 0
читати далі →
Прем’єр-міністр: Уряд започатковує роботу Ради інновацій, ключова мета – запустити систему підтримки й розвитку технологій Прем’єр-міністр: Уряд започатковує роботу Ради інновацій, ключова мета – запустити систему підтримки й розвитку технологій
15.03.2018 12:28
Кабінет Міністрів України в рамках підтримки політики технологічного розвитку держави започаткував роботу Ради інновацій, яка має стати ефективним інструментом взаємодії Уряду, бізнесу та представників наукових кіл, а також майданчиком напрацювання важливих рішень у цій сфері. Засідання Ради провів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
коментарів: 0
читати далі →
Інновації для агросектору: Впровадження або Імітація? (20 березня 2018 року) Інновації для агросектору: Впровадження або Імітація? (20 березня 2018 року)
14.03.2018 15:35
Ефективне використання біг дата, дронів, нано роботів, симуляцій, програмного забезпечення для управління ризиками - це реальність для агроіндустрії в розвинених країнах. Але імплементація новітніх технологій не є поширеним явищем для українського агросектору.
коментарів: 0
читати далі →
УКАБ презентував «дорожню карту» розвитку агросектору УКАБ презентував «дорожню карту» розвитку агросектору
14.03.2018 11:26
Президія асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» сьогодні, 6 березня 2018 р., представила спільний план дій під назвою «Позиційний документ», де відображено план діяльності асоціації на найближчі два роки.
коментарів: 0
читати далі →
В Україні відновлюється робота системи блокування податкових накладних В Україні відновлюється робота системи блокування податкових накладних
14.03.2018 10:56
Постанова Кабінету міністрів України №117 "Про затвердження нового Порядку зупинення реєстрації податкових накладних (ПН)" була опублікована 7 березня 2018 р. Фактично це перезапуск системи блокування податкових накладних, дія якої була зупинена наприкінці 2017 р.
коментарів: 0
читати далі →
Продовжується робота із гармонізації законодавства у сфері обігу ветеринарних препаратів та кормів із нормами ЄС Продовжується робота із гармонізації законодавства у сфері обігу ветеринарних препаратів та кормів із нормами ЄС
14.03.2018 10:49
13 березня 2018 року відбулася зустріч щодо активізації процесів гармонізації українського законодавства у сфері обігу ветеринарних препаратів, кормів та кормових добавок з нормами Європейського Союзу.
коментарів: 0
читати далі →
1 2 3 4 5 489
НАШІ ПАРТНЕРИ