Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://hm.radakmu.org.ua)
Головна → В Україні пропонують звільнити від ліцензування кілька видів бізнесу

10.08.2018 11:20
В Україні пропонують звільнити від ліцензування кілька видів бізнесу В Україні пропонують звільнити від ліцензування кілька видів бізнесу

Такі види підприємницької діяльності, як промисловий вилов риби за межами юрисдикції України, а також телекомунікації пропонується звільнити від ліцензування.

Відповідні пропозиції закріплені в проекті закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню”.

Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі 

Зокрема, документом пропонується:

  • скасувати ліцензування господарської діяльності з промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України як додатковий і надмірний засіб державного регулювання;
  • замінити ліцензування видів діяльності у сфері телекомунікацій на повідомлення суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій, про початок здійснення діяльності.

Як наголошується в пояснювальній записці, проектом закону передбачається збереження фінансових та адміністративних ресурсів для отримання ліцензії та провадження ліцензованої діяльності.

“Це буде сприяти скороченню певних видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, а також створенню сприятливого середовища для ведення бізнесу, розвитку малого і середнього підприємництва та залучення інвестицій”, — йдеться в документі.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/432080/v-ukrayini-proponuyut-zvilnyty-vid-litsenzuvannya-kilka-vydiv-biznesu

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://hm.radakmu.org.ua/view/5753