Вівторок, 13 листопада 2018 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 12.10.2018 13:39

«Мені важливі почуття інвесторів всередині країни. Я завжди стою на стороні легального бізнесу. Ситуація в Україні, переконаний, буде тільки покращуватися. Україна буде демонструвати якісний і стабільний ріст. Ви потрібні Україні, і Україна потрібна вам»....-- Володимир Гройсман
Володимир Гройсман інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
Kyiv Investment Forum-2018: Your way to innovations (27.11.2018) Kyiv Investment Forum-2018: Your way to innovations (27.11.2018)
27.11.2018 13:15
27 листопада у КВЦ «Парковий» відбудеться щорічний Інвестиційний форум міста Києва: Your way to innovations, який збере новаторів, винахідників у науці та бізнесі. За три роки існування Інвестиційний форум вже став масштабною платформою для спільних проектів міської влади, бізнес-спільноти та громадського сектору. Головною темою цьогорічної зустрічі стане тема інновацій. Учасники об’єднаються заради майбутнього розвитку та залучення інвестицій на потреби міста в наступних питаннях: • Екосистема інновацій: освіта – наука – бізнес. Комерціалізація інновацій та трансфер технологій. • Що пропонує місто новаторам та винахідникам? Державні та муніципальні програми в Україні. • Фінансові інструменти для інновацій: що пропонує комерційний сектор? Ризики та вигоди для інвестора. • Інвестиції в інновації очима інвестора. • Made in UA: кейси родом з України. Цього року тематичні секції фокусуватимуться на ІТ, software/hardware/R&D центрах, інноваціях у фінансових технологіях, інноваціях у медицині та фармакології. Серед спікерів Інвестиційного форуму Києва-2018: Віталій Кличко, Київський міський голова; Оксана Маркарова, в.о. міністра фінансів України; Юлія Ковалів, голова Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України; Володимир Ставнюк, голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи; Андрій Гундер, президент Американської торгової палати в Україні; Маріус Парешчюс, президент ІСТ кластерів Литви; Олександр Нестеренко, СЕО компанії ARTKB; Дмитро Овчаренко, СЕО компанії Alcor; Кіра Рудік, СОО компанія Ring Україна; Віталій Чернюк, директорат інновацій та трансферу технологій, керівник експертної групи з питань комунікацій та стратегічного планування, Міністерство освіти і науки України; Ярослав Кологривов, керуючий партнер венчурного фонду USP Capital. Партнери Форуму: Американська торговельна палата України, Українська асоціація фінтеху та інноваційних компаній, Holiday Inn Kiev Hotel, Інтерфакс-Україна, Український тиждень, Громадське радіо, Business Ukraine, Український кризовий медіа-центр.
коментарів: 0
детальніше →
Щорічний Інвестиційний форум міста Києва (27 листопада 2018 року) Щорічний Інвестиційний форум міста Києва (27 листопада 2018 року)
27.11.2018 10:29
Щорічний Інвестиційний форум міста Києва у 2018 році відбудеться 27 листопада у конгресно-виставковому центрі “Парковий”. Інвестиційний форум міста Києва – це щорічна платформа для міської влади, бізнес спільноти та громадського сектору, щоб обговорити спільні проекти та залучення інвестицій. Ключовою темою для обговорення на Інвестиційному форуму міста Києва-2018 стануть інновації. Подія сприятиме міській владі та бізнесу знайти спільні точки дотику для розвитку, залучити приватні – внутрішні та іноземні – інвестиції для створення нових проектів і рішень на потреби міста. Питання, навколо яких буде будуватися робота Інвестиційного форуму міста Києва -2018: Екосистема інновацій: освіта – наука – бізнес. Комерціалізація інновацій та трансфер технологій Що пропонує місто новаторам та винахідникам? Державні та муніципальні програми в Україні Фінансові інструменти для інновацій: що пропонує комерційний сектор? Ризики та вигоди для інвестора Інвестиції в інновації очима інвестора Made in UA: кейси родом з України Інвестиційний форум міста Києва-2017 зібрав 650 представників бізнесу, інвестиційної спільноти, дипломатів, представників центральних і міських органів влади, міжнародних фінансових установ та засобів масової інформації з 19 країн, серед яких: Україна, Австрія, Канада, Хорватія, Данія, Франція, Грузія, Норвегія, Швейцарія, Туреччина, США, Німеччина, Великобританія та інші. Локація: Конгресно-виставковий центр «Парковий». Київ, Паркова дорога, 16-а Реєстрація на Форум за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEeEker4bdZOuxTs-f3K-hln4vsYP78-H3-2qX4njUKBzXlg/viewform?c=0&w=1
коментарів: 0
детальніше →
Засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України (22 листопада 2018 року) Засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України (22 листопада 2018 року)
22.11.2018 16:46
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь в засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України за участю президента Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України Ю.І.Єханурова. Засідання відбудеться 22 листопада 2018р. в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. В.Житомирська, 33, ІV поверх, кім. 401). Порядок денний: 1. Інтернаціоналізація малого і середнього бізнесу України як необхідна передумова для економічного зростання держави. Засідання Комітету організовано при сприянні Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Всеукраїнської асоціації роботодавців. Початок засідання об 11.00. Реєстрація з 10.30. Про свою участь в засіданні Комітету (П.І.Б., підприємство, установа, організація, тел., e-mail) просимо повідомити до 13 години 21 листопада 2018р. за тел. (044) 486-38-82, (097) 97-444-31, e-mail: office@smpu.kiev.ua, vyacheslav.bykovets@gmail.com Кількість місць обмежена, тому просимо Вас зареєструватися завчасно.
коментарів: 0
детальніше →
22-23 листопада відбудеться Друга міжнародна конференція з інклюзивного розвитку бізнесу (22-23.11.2018) 22-23 листопада відбудеться Друга міжнародна конференція з інклюзивного розвитку бізнесу (22-23.11.2018)
22.11.2018 13:10
Запрошуємо представників інклюзивного бізнесу, соціальних підприємств, органів місцевого самоврядування та громадськості взяти участь в Другій міжнародній конференції з інклюзивного розвитку бізнесу «Зростання, що працює для всіх». Ми плануємо покращити обізнаність представників українських громад щодо інклюзивного розвитку підприємництва та розглянути успішні українські і міжнародні приклади інновацій та інвестицій, що змінюють світ. Перший день Конференції буде присвячено аналізу сучасного стану розвитку та змін, які сталися в інклюзивному розвитку підприємництва в Україні, Канаді та європейських країнах. Окрему увагу буде приділено проблематиці бізнесів, які створені жінками, молоддю, учасниками АТО, внутрішньо переміщеними особами, а також питанням залучення інновацій та інвестицій, що змінюють світ. Другий день конференції передбачає панельну дискусію за участю представників міжнародних і вітчизняних фінансових інституцій та програм, які підтримують інклюзивний розвиток підприємництва в Україні. Планується також обговорити соціальні функції інклюзивного підприємництва для вирішення питання зайнятості жінок, молоді та інших недостатньо представлених в бізнесі груп населення. Серед спікерів Конференції: провідні українські, канадські та європейські експерти в сфері інклюзивного розвитку бізнесу, посадовці високого рівня Посольства Канади в Україні, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства з питань сім’ї, молоді та спорту, Міністерства соціальної політики, представники міжнародних проектів та програм. Під час Конференції працюватиме виставка кращих практик інклюзивного розвитку бізнесу та відбудеться презентація результатів конкурсу коротких відео-сюжетів, які розкривають секрети успіху інклюзивного бізнесу/соціального підприємництва. Подати заявку на участь у Конференції, стати учасником виставки кращих практик та взяти участь у конкурсі відео-сюжетів можна за посиланням За результатами реєстрації до участі у Конференції буде запрошено близько 120 учасників. Підтвердження Вашої участі у Конференції буде надіслано напередодні події.
коментарів: 0
детальніше →
В Києві відбудеться III Міжнародний форум інновацій Innovation Market В Києві відбудеться III Міжнародний форум інновацій Innovation Market
21.11.2018 10:36
Три дні з 21 по 23 листопада представники влади, освіти, науки і бізнесу стануть участниками стратегічного форуму з розвитку інновацій в Україні. Форум організований при підтримці Національної академії наук, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства освіти і науки. Програма форуму направлена на інноваційний развиток науки, освіти, промисловості, в енергетиці та экології. На тематичних конференціях будуть вирішуватись проблеми енергоефективності міст, презентована програма зеленої модернізації виробництва в Україні. На виставковій площі форуму Національна академія наук, ВУЗи, стартапи і винахідники презентують свої інноваційні розробки і технології, автори винаходів презентують свої проекти. Експерти з Німеччини поділяться досвідом навчання студентів на робочих місцях німецьких підприємств по програмі TheoPrax. Для малого та среднього бізнеса будуть презентовані міжнародні програми підтримки від Євросоюза – COSME, Fit for Partnership with Germany от GIZ, а також представлені платформи просування експорта від Export Promotion Оffice. Виставкова зона Startup проектів стане площадкою для презентацій ідей і проектів перед інвесторами и представниками бізнесу. На конференції Startup Day будут обговорені мотиваційні та практичні кейси по розвитку і реалізації startup проектів, успішному залученню інвестицій, а також досвід реалізованих проектів. В рамках форуму при участі представників індустріального парка та авіапідприємств відбудеться панельна дискусія про створення в Україні аерокосмічного кластера. Генеральний розпорядник форуму – Міжнародний виставковий центр, м. Київ, Броварський пр., 15. Головний медіа – партнер форуму Liga.net Реєстрація та додаткова інформація: www.innovationmarket.com.ua, +38(044)206-87-17, ifim@innovationmarket.com.ua
коментарів: 0
детальніше →
1 2 3 4 5 105
НАШІ ПАРТНЕРИ